Початкове налаштування

Ти можеш інтуїтивно налаштувати систему у декілька кліків.

Наша база знань із віртуальним помічником допоможе покроково інтегрувати та запустити усі бізнес процеси для повноцінної роботи IBEAUTY.CRM

Салон, майстер

Обери блок - салон або - майстер і заповни інформацію про себе. Це потрібно для того, щоб на маркетплейсі твій сайт був максимально інформативним та викликав довіру. (не забуть вказати свій графік роботи, щоб клієнти могли записатися на обраний час).

Послуги

Додай свої послуги в систему, щоб вони стали доступними на маркетплейсі та для онлайн запису 24/7. (вкажи послугу, її вартість та час на її виконання).

Майстри

Якщо ти салон, то обов’язково додай майстрів, розподіли на них обрані послуги і додай їхній графік роботи. (Це дасть можливість твоїм клієнам записатися до улюбленого майстра, на обраний час).

Віджет

Перейди до блоку – Віджет, згенеруй його та розміщай на усіх платформах для запису 24/7, щоб твої клієнти могли у три кліка автоматично записатися на будь-яку послугу та у будь-який час.

Клієнти

Додавай нових клієнтів та генеруй свою клієнтську базу. (При записі на послугу система підтягне клієнта із бази і це в рази пришвидшить процес запису клієнта на послугу).